Back to top

Jak získám přístupové údaje do webového modulu SEPNO?

  <<< Zpět na seznam

 Pro přístup do webového modulu SEPNO (www.sepno.cz) je nutné mít založen uživatelský účet v Centrálním registru životního prostředí (CRŽP); (mít platné přístupové údaje na svůj uživatelský účet v CRŽP). Postup registrace nového uživatele naleznete v kapitole „Registrace a správa uživatele“ (viz kapitola: 6. Registrace a správa uživatele Manuálu pro uživatele z firemního sektoru - Ohlašovatel SEPNO). Pokud máte uživatelský účet v systému CRŽP, neprovádějte novou registraci, použijte stávající přístupové údaje, do systému CRŽP, které jsou vázané k Vašemu subjektu (IČO).

Systém SEPNO nedisponuje vlastní správou uživatelů, ale přebírá uživatele registrované v systému CRŽP. Na straně SEPNO následně probíhá pouze nastavení uživatelských rolí.

 Upozornění: Uživatelské jméno a heslo do systému SEPNO jsou stejné jako do systému CRŽP/ISPOP!

Přihlášení si můžete ověřit na stránkách www.crzp.cz vpravo nahoře „Přihlášení“. V případě, že jste zapomněli heslo do systému CRŽP/ISPOP, využijte odkazu pro vytvoření nového hesla. Tento odkaz naleznete také na stránkách www.crzp.cz, pod přihlašovací tabulkou  „Zapomenuté heslo“.